KURUMSAL

Doğa, güzellikler sunar, bize de o güzelliklerden ilham almak düşer.

Doğadan aldığımız güç ve el emeğini birleştirip taşı özenle işledik.
Mesleki tecrübenin sektör tecrübesiyle buluşmasıyla beraber Delta Invest Group adı altında TITAN NATUREL STONES ismiyle yükselen markamız; mermer, granit, oniks, traverten doğal taşlarının tedariki ile sektörde yerini almıştır.

Firmamız Dünya çapına mermer, granit gibi Türk doğal taş ürünlerini temin edecek alt yapı, kalite ve müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir.

Tedarik ve temin sürecinin, müşteri memnuniyetindeki öneminin farkındayız. Bu farkındalığımızı yenilikçi tutumumuzla harmanlayıp dünya doğal taş pazarlarında giderek daha fazla yer almayı hedeflemekteyiz.

misyon-1

Misyon

Yenilikçi anlayışın, kalitenin ve uygun fiyatın meydana getirdiği yüksek müşteri memnuniyetiyle beraber doğal taşın uluslararası tedarikçisiyiz.
vizyon-1

Vizyon

Vizyonumuz, kalite ruhuyla işlenmiş ürünleri kullanarak mekânları ancak hayal edildiğinde ulaşılabilecek güzelliğe dönüştürmektir.

İLKELER

Şirketimizin İlkeleri

SERVİS

Neden Titan Natural Stones?

Kalite

Uzun vadeli müşteri memnuniyetimiz, titiz kalite standartları, nakliyeden ürün kalitesine kadar birçok alana dayanmaktadır.​

Müşteri Desteği

Kalitemizin haklı sebeplerinden birisi ise alanında uzman çalışma arkadaşlarımızın projelerinizde satış öncesi ve sonrası sizlere destek vermesi.

Seçenek İmkanları

Zengin renk donanımıyla her müşterinin zevki ve seçimine uygun doğal taşlarımız mevcuttur. İstenen ürünü en kısa sürede en iyi kalitede sunmaktayız.

Fiyat Politikası​

Doğal taşlarımız yüksek satış gücünü özellikleri ve renklerinden almaktadır. Ürünlerimiz “Rekabet edilemeyecek” fiyat imkânlarıyla doludur. ​